Neohodnoceno

BALÍČEK 6

300 Kč
Kategorie: BALÍČKY
BALÍČEK 6
Akce

BALZÁM PRO KRÁSNOU PLEŤ

Balzám obsahuje byliny rodu tymus - tymián a mateřídoušku. Tyto byliny mají pro pleť protizánětlivý a hojivý účinek.

Balzám je tedy vhodný zejména k ošetření pleti postižené akné, ať již obličeje nebo trupu. Balzám má čistící a antibakteriální účinky, snižuje lámavost kapilár. Díky formě oleogelu je přípravek často používán jako základ pod make-up. Přípravek se dá použít jak na obličej, tak na dekolt či záda.

TYMIÁN, MATEŘÍDOUŠKA

#předchází zánětům a hojí #na akné #užití jako základ pod make-up #možno použít i na dekolt a záda #hydratuje


BALZÁM NA PROHŘÁTÍ A UVOLNĚNÍ

Přípravek obsahuje devět druhů bylin a trochu skořice, která mírně prohřívá. Přípravek je na bázi oleogelu. Přípravek se používá při bolestech svalů (např. zatuhlá šíje), na rozmasírování bolestivých míst. Přípravek je určený k domácí masáži, nikoliv profesionální. Jde spíše o účinnost bylin, které uvolňují, než o ruce maséra. Přípravek je používán sportovci před výkonem na prohřátí – aktivaci svalů. Dále příznivě působí na celulitidu – díky obsahu skořice.

KAFR, SKOŘICE, POMERANČ, ROZMARÝN A DALŠÍ

#prohřátí svalů #masáže zatuhlé šíje #před cvičením #pro relax


PLEŤOVÁ MASKA REGENERAČNÍ

Maska obsahuje výtažek z přesličky, heřmánku a měsíčku, elastin a vitamin E. Využívá zklidňujících účinků přesličky, která má hojivé a antibakteriální účinky na drobné kožní defekty. Působení přesličky je zesilováno přírodními látkami, získanými z heřmánku a měsíčku. Ty působí protizánětlivě, hojivě a uklidňují zanícenou a podrážděnou pleť. Heřmánek a měsíček současně pleť zvláčňují a mírně tonizují. Tento účinek podporuje i elastin a vitamin E, ovlivňující metabolismus buněk kůže a stimulující buněčnou aktivitu. Uklidňující maska s přesličkou může být používána pro všechny druhy pleti.

PŘESLIČKA, HEŘMÁNEK, MĚSÍČEK, ELASTIN, VITAMIN E

#zklidňuje #zvláčňuje #tonizuje


MEDUŇKOVÁ KOUPELOVÁ SŮL

Meduňka příjemně provoní koupel, slouží k celkové relaxaci a povzbuzení.