ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 150 Kč
naše cena 220 Kč

KONTAKTY

ÁLMA-Linné, s.r.o.
Havlíčkova 396
508 01 Hořice
tel: +420 733 567 039
obchod@alma-linne.cz
2900586560/2010

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

KOMPLETNÍ SORTIMENT

Kompletní sortiment naleznete v letáku.


» O NÁS
Historie firmy

Dermokosmetika ÁLMA-LINNÉ® vznikla splynutím dvou kosmetik a to výrobků firmy LINNÉ® a firmy ÁLMA. U začátku firmy LINNÉ® v roce 1992 stál ing. Stanislav Přibyl, který chtěl své zaujetí pro léčivé rostliny a přirozený styl života proměnit v praktickou činnost a výsledky, dostupné široké veřejnosti. Díky zemědělskému původu zná z vlastní zkušenosti mysterium péče o půdu i jeho duchovní rozměr. Zřejmě zde jsou kořeny jeho vnitřní potřeby trochu lepšího přístupu ke každé činnosti, zvláště pak, je-li spjata s přírodními ději. Příroda polovičatost neodpouští a pro člověka vzešlého z půdy je toto vědomí  samozřejmostí a součástí osobnosti. To platí i o práci jejíž výsledek se člověka dotýká přímo bytostně, a tou je péče o jeho tělo a vzhled.


Velký botanik Carl von Linné je symbolem vzdělanosti a systematičnosti v poznání. Na svých cestách do Skandinávie, Střední Asie, Mongolska a Dálného Východu se ing. Přibyl seznámil s lidovým léčitelstvím těchto oblastí a jejich národů. Prolínání kultur Dálného Východu obohatilo tamní lidové léčitelství o prvky východní mediciny, o tradice měst dávno zaniklých v poušti a syntetizovalo je do podoby, kterou má dnes. Při svých diskusích s např. mongolskými obyvateli, měl ing. Přibyl možnost tyto znalosti shromažďovat a po určité korektuře je použít ve své další práci. Významnou kvalitu vnesla do jeho práce spolupráce se špičkovými lékaři a odborníky z oboru farmacie.


Dermokosmetika "ÁLMA" vznikla na základě požadavků dermatologů, kosmetiček a pedikérů. Nabízí řadu výrobků s vyšším obsahem organických kyselin, určených pro stavy se suchou, šupinatou pokožkou, k profesionálnímu ošetření stárnoucí kůže, akné, kosmetických pigmentací, jizviček. Látek, způsobujících AHA-fenomén a dalších účinných látek, bylo použito, mimo jiné, také k vytvoření sady výrobků určených k péči o nohy. Vznikly přípravky, které se používají ke změkčení rohovité kůže, proti pocení, k ošetření kůže náchylné na plísně.


Výsledkem je vznik firmy ÁLMA v r. 1999, vyrábějící přípravky ÁLMA-LINNÉ® cosmetic jejichž produkce může bez obav konkurovat světové špičce. Některé z přípravků těchto kosmetik jsou unikátní, jak kvalitou, což je samozřejmé, tak nápaditostí formulací. Naším cílem je vyrábět přípravky nejen k péči o zdravou kůži, ale volíme vhodný přístup i k následné péči o kůži nemocnou. Nabízíme přípravky pro celkovou relaxaci neboť si uvědomujeme jak je v dnešní uspěchané době nutná.
ákladní charakteristikou těchto výrobků je nepřítomnost dráždivých konzervačních přísad, synthetických parfemů a barviv, využívání positivních vlastností rostlinných olejů, vyšší obsah rostlinných extraktů a silic.
Naše výrobky používají, kromě jiných např. kosmetická, dermatologická, rehabilitační, masérská, léčitelská a další pracoviště, lázeňské domy a stále se rozšiřující sortiment vychází vstříc potřebám našich spokojených zákazníků. Rádi Vás mezi nimi uvítáme!

ZTVhMzViYT