novinka

KPZ
naše cena 365 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 220 Kč
naše cena 150 Kč

Bylinná kosmetika pro celou rodinu - léčivá síla přírody

Vážení zákazníci,

mrkněte na náš facebook -
https://www.facebook.com/%C3%81LMA-Linn%C3%A9-658243644386119/?ref=bookmarks,
nebo do záložky výstavy - http://www.alma-linne.cz/almalinne/4-VYSTAVY, během následujících dvou měsíců budeme hned na několika zajímavých akcích, tak si nás nenechte ujít :)

Těšíme se na Vás :) :)

Hořický holky

Jsme česká rodinná firma ÁLMA-Linné s.r.o. s šestadvacetiletou tradicí, na jejímž počátku stál zakladatel firmy Ing. Stanislav Přibyl a jeho silný vztah k přírodě a životní styl v souznění s ní.
Pouto s přírodou znásobené zkušenostmi z opakovaných cest do Skandinávie, střední Asie, Mongolska a Dálného východu společně s odbornými znalostmi dalo vzniknout bylinné kosmetice, při jejíž produkci nepoužíváme dráždivé konzervační přísady, syntetické parfémy ani barviva.
Filozofii spojení s přírodou vyznáváme i my - jeho děti a dále pokračujeme. Náš malý rodinný podnik vyrábí kosmetické přípravky, které vychází z jednoduchých ověřených receptur s použitím bylin z krásné přírody slovenských Tater.


Výroba již přes deset let probíhá v Hořicích v Podkrkonoší, kde je čerpáno z dalších lokálních zdrojů potřebných pro výrobu kosmetiky. Díky tradici, surovinám a čistě ruční výrobě získala naše firma značku Podkrkonoší regionální produkt.

                                                                              

 

ÁLMA-Linné s.r.o. vyrábí také lázeňskou kosmetiku SINOVA a THERMELOVE, kterou si můžete objednat na https://www.lovespa.cz/

 

 

EN: Technical information: EN: Technical information RU: Technical information RU: Technical information

 

 

běžná cena 180 Kč

naše cena 150 Kč

akce


 

naše cena 180 Kč

top produkt


KPZ
 

naše cena 365 Kč

novinka


běžná cena 260 Kč

naše cena 220 Kč

akce

ODZkOTlk