novinka

naše cena 260 Kč
naše cena 350 Kč
naše cena 170 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Bylinná kosmetika pro celou rodinu - léčivá síla přírody

Jsme česká rodinná firma ÁLMA-Linné s.r.o. s šestadvacetiletou tradicí, na jejímž počátku stál zakladatel firmy Ing. Stanislav Přibyl a jeho silný vztah k přírodě a životní styl v souznění s ní.
Pouto s přírodou znásobené zkušenostmi z opakovaných cest do Skandinávie, střední Asie, Mongolska a Dálného východu společně s odbornými znalostmi dalo vzniknout bylinné kosmetice, při jejíž produkci nepoužíváme dráždivé konzervační přísady, syntetické parfémy ani barviva.
Filozofii spojení s přírodou vyznáváme i my - jeho děti a dále pokračujeme. Náš malý rodinný podnik vyrábí kosmetické přípravky, které vychází z jednoduchých ověřených receptur s použitím bylin z krásné přírody slovenských Tater.


Výroba již přes deset let probíhá v Hořicích v Podkrkonoší, kde je čerpáno z dalších lokálních zdrojů potřebných pro výrobu kosmetiky. Díky tradici, surovinám a čistě ruční výrobě získala naše firma značku Podkrkonoší regionální produkt.

                                                                              

 

ÁLMA-Linné s.r.o. vyrábí také lázeňskou kosmetiku SINOVA a THERMELOVE, kterou si můžete objednat na https://www.lovespa.cz/

 

 

EN: Technical information: EN: Technical information RU: Technical information RU: Technical information

 

 

 

naše cena 170 Kč

top produkt


 

naše cena 350 Kč

novinka

ZDlmOTQyNj